Vážení rodiče,

1. března byla zahájena kompletní rekonstrukce budovy školy na nám. Republiky (národka/I. stupeň).

Součástí rekonstrukce v hodnotě více než 7 mil. korun je výměna všech oken, oprava fasády, zateplení půdy. Třídy budou také nově vymalovány. Na vylepšené a hezké prostory se velmi těšíme. V současné době víme, že fasáda asi nebude hotova k 1. září, jak bychom si velmi přáli, ale bohužel stavební práce  a nejistá situace na stavebním trhu mění termíny. Předpokládané ukončení veškerých stavebních prací je tedy v září/říjnu 2021. Provoz školy tímto ale dotčen nebude.

Dále Vás chceme informovat, že v budově u kostela na Halaškově nám. probíhají intenzivní práce související s kompletní rekonstrukcí sociálního zařízení (WC) v historické části stavby. Tyto práce budou dle předpokladu a s ohledem na zahájení školního roku k 1. září hotovy.

Děkujeme tímto za pochopení situace a omezení prostoru na chodnících a vozovkách na obou náměstích.

 

Natálie Jaššová, ředitelka ZŠ