Aktuálně hledáme:

Učitel/ka I. stupně ZŠ

Charakter práce:

- vyučující na I. stupni ZŠ (2. - 4. ročník)

Požadujeme:

- splněnou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících nebo dostatečnou praxi s výukou na I. stupni ZŠ

- zkušenosti s prací v heterogenních třídách, zkušenosti s prací u žáků se SVP a žáků nadaných (individualizace didaktického přístupu)

- pozitivní vztah k práci a dětem

- loajalita a profesionální přístup

Nabízíme:

- odpovídající platové zařazení (12. platová třída), benefity formou zaměstnaneckého stravování, příspěvku na rekreaci, penzijní připojištění aj.

Bližší informace a životopisy je možné do 30. 4. 2022 zasílat na:

Učitel/ka matematiky a fyziky

Charakter práce:

- vyučující na II. stupni ZŠ

Požadujeme:

- kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících

- pozitivní vztah k práci a dětem

- loajalita a profesionální přístup

Nabízíme:

- odpovídající platové zařazení (11. nebo 12. platová třída)

Bližší informace: