při Základní škole Budišov nad Budišovkou, okres Opava, p. o.

Školní jídelna zajišťuje stravování žáků a zaměstnanců základní školy, mateřské školy a také ostatních občanů.

PŘIHLÁŠENÍ/ODHLÁŠENÍ STRAVY

Přihlašování a odhlašování obědů, platby

První den neplánované nepřítomnosti žáka (v případě nemoci apod.) ve škole je považován za pobyt ve škole a v uvedený den není možné oběd odhlásit. Je možné oběd vydat do jídlonosiče např. rodičům. V případě další nepřítomnosti (z důvodu nemoci aj.) u žáků a pedagogů je nutné doplatit částku za mzdové a věcné náklady (36 Kč) na oběd.

Odhlášení a přihlášení se provádí prostřednictvím aplikace iCanteen kliknutím na modrožlutý odkaz výše, nebo z úvodní strany webu školy vpravo nahoře (symbol příborů). K objednání/zrušení stravy je nutné znát přihlašovací údaje, které Vám sdělí vedoucí školní jídelny. Stravu je možné také odhlásit také telefonicky, byli bychom ale rádi za používání elektronické aplikace.

Platby stravného se provádí především bezhotovostně (složenkou, převodem na účet), ve výjimečných případech také hotově v pokladně ekonomky školy po předchozí domluvě. Obědy na následující měsíc musí být zaplaceny do konce aktuálního měsíce (např. obědy na listopad musí být uhrazeny do konce října, jinak není odběr obědů v listopadu možný).

Ceník stravného - od 1. 9. 2021

Mateřská škola – menší děti (3-6 let): 18,- oběd / 11,- přesnídávka / 10,- svačinka
Mateřská škola – větší děti (7-10 let): 22,- oběd / 11,- přesnídávka / 10,- svačinka
Základní škola – mladší žáci (7-10 let): 22,-
Základní škola – starší žáci (11-14 let): 24,-
Základní škola – žáci 15+ 26,-
Dospělí – cizí strávníci: 71,-
Dospělí – důchodci: 69,-

Ke stažení:

Vnitřní řád školní jídelny