Vážení rodiče,

uvědomujeme si dopady koronakrize na rozpočty rodin. Naše škola přichází se vstřícnou pomocí naprosto všem, kteří se ocitli ve složité situaci, a obědy pro děti zdarma by tuto mohla trochu vyřešit.

Pokud máte zájem o obědy pro děti zdarma, vyplňte níže uvedené formuláře a doneste vedení školy do 10.6.2020 (je možné vhodit do schránky v zádveří). Je nutné vyplnit oba formuláře za každé díte. Jen včasnou administrací můžeme zajistit obědy již v září!

Nestihli jste termín? Neváhejte a doneste formuláře co nejdříve. V případě potřeby či ohledně dalších informací kontaktujte přímo vedení školy: 604 691 731, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Žádost - obědy pro děti 2020/2021

Souhlas se zpracováním osobních údajů 2020/2021