Vážení rodiče,

uvědomujeme si dopady koronakrize na rozpočty rodin. Naše škola přichází se vstřícnou pomocí naprosto všem, kteří se ocitli ve složité situaci, a obědy pro děti zdarma by tuto mohla trochu vyřešit.

Dále chceme sdělit rodičům, kteří si podali žádost během června, že je schválena ze strany nadace i zřizovatele. Děti mohou jít na oběd již 1. září. Upozorňujeme dále rodiče, že jsou povinni v případě nepřítomnosti dítěte obědy odhlašovat. Pokud bude tato povinnost opomíjena a nedodržena, je ředitelka školy oprávněna dítě z programu podpory vyřadit.

Nestihli jste termín? Neváhejte a doneste formuláře co nejdříve. V případě potřeby či ohledně dalších informací kontaktujte přímo vedení školy: 604 691 731, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Žádost - obědy pro děti 2020/2021

Souhlas se zpracováním osobních údajů 2020/2021