Odvahu, fantazii, vědomosti, ale i kus štěstí vyžaduje od soutěžních družstev napínavá hra Bludiště, které se zúčastnili žáci deváté třídy naší školy – Sára Veselková, Dalibor Huťa, Lukáš Hrčka a Jakub Dvořák. Stačilo dát dohromady tento 4členný tým, najít dobré fandy do publika a samozřejmě odvážného učitele se „skvělou pamětí“ a mohli jsme vyrazit do Ostravy, poměřit své síly s modrým soutěžním družstvem.

Přes počáteční nervozitu „našich borců“ se nám nakonec podařilo uhrát slušný výsledek, ke kterému přispěl i bezchybný výkon pana učitele Gronycha. Ten se ujal nelehkého úkolu projít světelným nášlapným bludištěm bez chybičky. To se povedlo, a tak přispěl týmu 10 body. Nejvíce se našim hráčům dařilo v laserové aréně a u tajenky byli jen kousíček od rozluštění hádanky.

Všichni hráči byli skvělí a prokázali, že se v Bludišti „neztratí“. 

Jak to všechno probíhalo můžete zhlédnout zde: https://decko.ceskatelevize.cz/bludiste

Marie Morkesová, DiS. (fandící asistentka)