Školní akademie je velmi krásná a pečlivě připravovaná akce školy, kde všechny třídy a oddělení školní družiny mají možnost předvést své taneční, pohybové, hudební či komediální umění pod vedením svých třídních učitelů nebo pod vedením vychovatelů a asistentů. 

I v letošním roce žáci se svými pedagogy nachystali úžasný, téměř dvě hodiny trvající program, který s nadšením rodiče sledovali. Akademie se konala již tradičně na začátku června ve velkém sále kulturního domu, a navíc byla doplněna o významné ocenění dvou pedagogických osobností Města Budišov nad Budišovkou, Mgr. Naděždy Vondroušové, ředitelky místního dětského domova, a pana Mgr. Jana Vondrouše, dlouholetého učitele a následně také ředitele místní základní školy.

Děti i přes trému, kterou před naplněným sálem jistě měly, podaly parádní výkon. Pochválit je pak nutné zejména moderátory celého programu, končící žáky IX. třídy Vendu Suffnerovou a Danka Holuba, kteří velmi profesionálně programem provázeli.

 

Více fotografií je možné zhlédnout zde v GALERII nebo na našem profilu sociální sítě.

Video je k dispozici k prodeji u paní Schilderové za poplatek 20,- Kč.

Back to top