Dobrý den,

aniž bychom sbírku víček společně plánovaly, stalo se to, že jste se zařadili s Vašimi žáky, učitely, kolegy, rodiči mezi pomocníky v rámci sbírky víček pro Stelinku a my Vám za Vámi odevzdané ooooobrovské množství víček moc děkujeme. Vaší podpory si ceníme a jsme rádi, že se nakonec podařilo zajistit svoz a nasbíraná víčka, bez velkého prodlení, doručit až k nám.

Ráda bych Vám napsala pár informací ke sbírce. V tuto chvíli se pohybuje výkupní cena za nasbíraná plastová víčka (sbírají se nyní pouze plastová víčka od nápojů) cca 5,50 Kč za 1 kg (což je cca 500 ks). Sbírka víček pro Stelinku trvá již třetím rokem.

Díky této formě pomoci sběrači pomohli Stelince např. absolvovat lázňský pobyt v Klimkovicích, i v léčebně Metylovicích, podíleli se na financování léčby, ale také např. na pořízení rehabilitačních či kompenzačních pomůcek. Za probíhající sbírku jsme moc rádi a doufáme, že se nám ji podaří ještě nějaký čas organizovat.

Tato milá slova poslali rodiče malé Stely, která trpí Rettovým syndromem a které se podařilo zaslat tunu víček, která nám zůstala ležet "ladem" v kotelně za loňský školní rok. I letos budeme plastová víčka sbírat a pomáhat konkrétní osobě. 

Více informací na: http://stela-rett.cz/

Back to top